Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pot studia un dosar de prin 2008 dacă nu sunt parte?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Pot studia un dosar de prin 2008 dacă nu sunt parte?

Din 2008 nu mai exista dosarul ci doar hotărârile pronunțate în acesta, sentința de la fond la judecătorie și eventual deciziile din căile de atac la instsntele unde s au judecat.Fara a fi parte în dosar nu se aveți acces.Puteti încerca solicitând sentința anonimizata conform gdpr pt jurisprudența dar nu e obligatoriu sa le primiți..
Am inteles, caut un cadastru de prin 2008 care sigur era acolo la dosar
Actele în mod cert nu mai exista .....