Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Compania la care lucrez a intrat in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Compania la care lucrez a intrat in insolventa si ...

Buna ziua!

Compania la care lucrez a intrat in insolventa si vreau sa stiu cum putem aborda fondul de garantere a celor 5 salarii. Ce documentatie trebuie si ce proceduri presupune. Multumesc!