Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Ma puteti ajuta va rog frumos cu un model ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Ma puteti ajuta va rog frumos cu un model de Hotarare ...

Buna ziua,

Ma puteti ajuta va rog frumos cu un model de Hotarare AGA pt desfiintare post (1 post_concediere individuala art. 65-67 din Legea nr. 53/2003).

O zi frumoasa!
Vă mulțumesc frumos! :)