Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Doresc sa infiintez o sociate (agentie de turism ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Doresc sa infiintez o sociate (agentie de turism online)

Buna ziua,
Doresc sa infiintez o sociate(agentie de turism online) cu CAEN 7911 .
Pot sa declar sediul social fara activitate si desfasor activitatea la terti?
Nu o sa am punct de lucru activitatea defasuranduse in intregime online.

Multumesc!
george-neagu, moderator
Nu la terți.