Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Aplicare legea 76/2002 articolul 85
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Aplicare legea 76/2002 articolul 85

Dacă mai am 3 ani până să împlinesc vârsta de pensionare pentru limita de vârstă și sunt pensionară de invaliditate gradul 3 ( cu drept de muncă de 4 ore); angajatorul poate beneficia de convenția cu AJOFM prin legea 76/2002, articolul 85?(având în vedere că eu am un venit,deci nu sunt șomeră)?
Mamaursu, utilizator
Nu se aplica art.85 in cazul dvs.
Mulțumesc