Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua……legile speciale pot fii executate silit ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua……legile speciale pot fii executate silit …Multumesc ...

Buna ziua……legile speciale pot fii executate silit …Multumesc
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect incercati sa comunicati date relevante
Sunt beneficiara legii 118 privind acordarea unor drepturi persoanelor persecutate din motive politice de dictatura instaurată cu începere de la 6 martie 1945, precum şi celor deportate în străinătate ori constituite în prizonieri.