avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 533 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua……legile speciale pot fii executate silit ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua……legile speciale pot fii executate silit …Multumesc ...

Buna ziua……legile speciale pot fii executate silit …Multumesc
Cel mai recent răspuns: moss , utilizator 19:16, 28 Martie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect incercati sa comunicati date relevante
Sunt beneficiara legii 118 privind acordarea unor drepturi persoanelor persecutate din motive politice de dictatura instaurată cu începere de la 6 martie 1945, precum şi celor deportate în străinătate ori constituite în prizonieri.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modificari privind legea 118/90 Biancanieve Biancanieve Buna ziua! Bunica mea a fost deportata in fosta URSS din 1945 - 1949. De asemenea a fost si sotul ei care a decedat in 2009. Pentru faptul de a fii deportata ... (vezi toată discuția)
Pensie de urmas August88 August88 Buna seara. Tatal meu a fost beneficiarul legii 118/1990. El a decedat in urma cu doi ani si as dori sa stiu daca eu ca urmas pot beneficia de drepturile ... (vezi toată discuția)
Legislatia muncii radud62 radud62 Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca Memorandumul MMFPSPV(Ministerul Muncii, Familiei, Protecţiei Sociale şi Persoanelor Vârstnice) aprobat de guvernul ... (vezi toată discuția)