Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Va rog sa_mi comunicați un avocat specializat in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Va rog sa_mi comunicați un avocat specializat in acțiuni de ...

Va rog sa_mi comunicați un avocat specializat in acțiuni de demolare construcție(obligație de a face), știu că nu se poate face reclama. dar am mare nevoie de un avocat din Brașov sau Timișoara care sa nu poată fi cumpărat.
In Forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]