Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua,in urma cu 7 ani am cumparat o suprafata de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua,in urma cu 7 ani am cumparat o suprafata de teren de ...

Buna ziua,in urma cu 7 ani am cumparat o suprafata de teren de la un vecin cu chitanta de mana fara martori.Cum as putea legaliza aceasta vanzare ptr ca pe vanzator nu stiu de unde sa-l iau el avand buletinul la adresa mea.Multumesc ptr raspunsuri!
trebuie musai sa-l gasiti