Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Cum dovedesc ca am primit bani pt cv unor servicii de ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Cum dovedesc ca am primit bani pt cv unor servicii de la o persoana ...

Cum dovedesc ca am primit bani pt cv unor servicii de la o persoana fizica?
La APIA trebuie va trebui sa prezint un documenet de valorificare a fanului.
Trebuie sa prezentati contract, factura si modalitate de plata chitanta/ ordin de plata/ cec.