avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 789 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediul de odihna neefectuat si platit in declaratia ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediul de odihna neefectuat si platit in declaratia 112

Buna ziua,
Imi poate spune si mie cineva unde incadrez la declaratia 112 un concediu de odihna neefectuat si platit . Angajatul a fost in concediu fara plata si apoi a incetat contractul de munca toate acestea s au transmis in revisal dar dorim ca concediul de odihna sa fie evidentiat undeva.
Multumesc
Ultima modificare: Sâmbătă, 1 Iulie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Plata zile concediu odihna - incetare cim geaninaa114 geaninaa114 Buna seara, In data de 16.01.2013 mi-a incetat CIM in urma unui acord semnat cu angajatorul in data de 31.05.2012 (conform caruia CIM imi inceteaza la data ... (vezi toată discuția)
Situatie: cfp si cm anymaryh anymaryh Buna ziua! Va rog sa ma ajutati in urmatoarea situatie : un salariat a facut cerere de cfp art 54 CM pentru interese personale, in perioada 07.05 - ... (vezi toată discuția)
Compensare in bani a concediului de odihna neefectuat pentru salariat detasat Cristinaa10 Cristinaa10 Buna ziua. In perioada 22.05.2014-21.05.2015 (12 luni) am fost detasata cu Ordin de detasare de la o firma particulara la un Minister. Din cauza volumului ... (vezi toată discuția)