Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediul de odihna neefectuat si platit in declaratia ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediul de odihna neefectuat si platit in declaratia 112

Buna ziua,
Imi poate spune si mie cineva unde incadrez la declaratia 112 un concediu de odihna neefectuat si platit . Angajatul a fost in concediu fara plata si apoi a incetat contractul de munca toate acestea s au transmis in revisal dar dorim ca concediul de odihna sa fie evidentiat undeva.
Multumesc
george-neagu, moderator