Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă dupa un partaj judiciar de pe urma bunicilor mi ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă dupa un partaj judiciar de pe urma bunicilor mi sa atribuit ...

Dacă dupa un partaj judiciar de pe urma bunicilor mi sa atribuit o anumita suprafață de teren cum pot sa trec aceasta suorafata oe cei doi copii pe care ii am. Multumesc
Întocmiti documentația cadastrala, intabulati hotărârea judecătorească și ulterior, puteți sa donați copiilor terenul respectiv