Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Trebuie declarat sau platit ceva impozit daca ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Trebuie declarat sau platit ceva impozit daca completezi sondaje?

Trebuie declarat sau platit ceva impozit daca completezi sondaje si castigi un card cadou Visa si emitentul e din Sua ? Sondajele au fost in romana. Multumesc .
george-neagu, moderator
Orice venit se declara la ANAF in vederea impozitarii si taxarii.