Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dupa decesul parintilor fratele cel mic nu ma lasa sa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dupa decesul parintilor fratele cel mic nu ma lasa sa intru in ...

Dupa decesul parintilor fratele cel mic nu ma lasa sa intru in casa si curte
Ce pot face refuza taxa de dezbaterea mosteniri.
Buna ziua, trebuie sa il chemati in judecata pentru dezbaterea succesiunii si iesirea din indiviziune.
Apelați la avocat ca sa va facă ca lumea redactarea actiunii și va judecati.
Trebuie discutate mai multe lucruri cu avocatul.
Nu aveți alta cale și este bine sa nu riscati sa va pierdeți drepturile.

București 2023
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Singura soluție dezbatere succesiunii în instanta și ieșirea din indiviziune..