Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă s-a trecut în cartea de muncă un fals, adică ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă s-a trecut în cartea de muncă un fals, adică respectiva ...

Dacă s-a trecut în cartea de muncă un fals, adică respectiva persoana nu a lucrat niciodată la IMUM Medgidia și când să se desființeze fabrica le-a fost trecute ani de muncă, cum pot să reclam și unde!
La ITM
Si ce sa faca ITM-ul? Faslurile se reclama la Politie sau PARCHET .