avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 248 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Bursa de merit Bună ziua !va rog sa mi spuneti pana ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Bursa de merit Bună ziua !va rog sa mi spuneti pana la ce nr ...

Bursa de merit
Bună ziua !va rog sa mi spuneti pana la ce nr copii pot beneficia de bursa de merit având în vedere 30%din clasa ,cât și mediile egale a câțiva copii ?aștept răspunsul.dvs!
1 Pop ion 9,94
2 Ionescu Ema 9.94
3 preda Elena 9 .82
4 Popa Maria 9.82
5 Piticu Elena 9.76
6 Popescu Emil 9.71
7 Efrimescu Ionela 9.71
8 Popescu Karim 9.71
9 Donna Emma 9.53
10 Ioana Daria 9.53
11 Mascatelli Elena 9.18
12 ion Darius 8.88
13 Stanica Irinel 8,76
Plus alți 12 elevi ,care este ultimul care beneficiază de bursa de merit?având în vedere ca mediile.sunt egale la câțiva dintre elevi?mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:37, 20 Septembrie 2023
Pana la nr.8 inclusiv.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua în urma succesiunii mamei i s a atribuit un teren ... emilia_florentina2006 emilia_florentina2006 Bună ziua în urma succesiunii mamei i s a atribuit un teren și trebuie sa plătească o sulta de 80 000 lei, bani pe care nu îi are. Ce putem face? Am ... (vezi toată discuția)
Bursa de ajutor social sil73 sil73 Am un copil in plasament, elev in clasa a Va, cu grad de handicap III, epilepsie, si am solicitat bursa de ajutor social de la scoala unde frecventeaza ... (vezi toată discuția)
Au inceput inscrierile pentru editia a x-a, jubiliarĂ Maran Corina Maran Corina „Romeo şi Julieta la Mizil”-ediția X-a Festivalul Internațional de Poezie și Epigramă „Romeo și Julieta la Mizil” a început în 2007, la 100 ... (vezi toată discuția)