Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Bursa de merit Bună ziua !va rog sa mi spuneti pana ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Bursa de merit Bună ziua !va rog sa mi spuneti pana la ce nr ...

Bursa de merit
Bună ziua !va rog sa mi spuneti pana la ce nr copii pot beneficia de bursa de merit având în vedere 30%din clasa ,cât și mediile egale a câțiva copii ?aștept răspunsul.dvs!
1 Pop ion 9,94
2 Ionescu Ema 9.94
3 preda Elena 9 .82
4 Popa Maria 9.82
5 Piticu Elena 9.76
6 Popescu Emil 9.71
7 Efrimescu Ionela 9.71
8 Popescu Karim 9.71
9 Donna Emma 9.53
10 Ioana Daria 9.53
11 Mascatelli Elena 9.18
12 ion Darius 8.88
13 Stanica Irinel 8,76
Plus alți 12 elevi ,care este ultimul care beneficiază de bursa de merit?având în vedere ca mediile.sunt egale la câțiva dintre elevi?mulțumesc!
Pana la nr.8 inclusiv.