Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Modalitate de schimb valutar lei in euro
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Modalitate de schimb valutar lei in euro

Exista o modalitate de schimb valutar lei in euro alta decat a ma duce cu teancul de bani dupa mine la o casa de schimb valutar? Adica exista ceva digital ca Revolut? La revolut din cate vad eu cursul e mai dezavantajos decat la casele valutare.

Multumesc!
george-neagu, moderator