Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PFA-Facturare electronica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PFA-Facturare electronica

Sunt P.F.A. neplatitor de TVA si doresc sa stiu daca incepand cu 1 ianuarie 2024 sunt obligata sa emit doar facturi electronice? Este nevoie sa le semnez prin semnatura electronica?
toate firmele stabilite pe teritoriul României vor avea obligația facturării electronice.
[ link extern ] /