Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Prima de cariera didactica se acorda și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Prima de cariera didactica se acorda și cadrelor ...

Bună ziua! Prima de cariera didactica se acorda și cadrelor care anul școlar precedent au activat la o școală privata acreditata? Mulțumesc!
Beneficiază de prima de carieră didactică cadrele didactice, didactice auxiliare din învățământul preuniversitar de stat, aflate în activitate în anul școlar 2022-2023.