avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 593 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Prima de cariera didactica se acorda și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Prima de cariera didactica se acorda și cadrelor ...

Bună ziua! Prima de cariera didactica se acorda și cadrelor care anul școlar precedent au activat la o școală privata acreditata? Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:01, 2 Noiembrie 2023
Beneficiază de prima de carieră didactică cadrele didactice, didactice auxiliare din învățământul preuniversitar de stat, aflate în activitate în anul școlar 2022-2023.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua! daca am fost in concediu medical, beneficiez de prima ... DUȘI DUȘI Bună ziua! Daca am fost in concediu medical, beneficiez de prima didactică? (vezi toată discuția)
Dacă în anul școlar 2022- 2023 ai fost la plata cu ora ai ... Pog Gabriela Pog Gabriela Dacă în anul școlar 2022- 2023 ai fost la plata cu ora ai dreptul la prima didactică? (vezi toată discuția)
Angajare in invatamant camelia iosif camelia iosif buna ziua, nu stiu exact care sunt pasii pentru a ocupa un post in sistemul de invatmant, adica unde pot solicita (la ce institutie), care sunt criteriile de ... (vezi toată discuția)