Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Licența transport pentru autoutilitare de 3,5 t
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Licența transport pentru autoutilitare de 3,5 t

Bună ziua! Am înființat un Srl în care eu sunt administrator, am o autilitară de 3,5 tone înscrisă pe firma, și vreau să cumpăr legume dintr un anumit loc și să le vând la piață cu această dubă.
Îmi trebuie licență de transport pentru a cumpara și transporta pentru firma mea în care eu sunt administrator?
george-neagu, moderator
nu. dar cititi si detaliile: [ link extern ]