Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cuantum indemnizatie doctorat 2024! Va rog sa ma ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cuantum indemnizatie doctorat 2024! Va rog sa ma lămurească ...

Cuantum indemnizatie doctorat 2024!
Va rog sa ma lămurească cineva!
Având în vedere ordonata de urgentă 115 din 14 decembrie 2023: Cât exact este indemnizația de doctorat 50 % din 3000 sau 50% 3300 , vă rog să îmi răspundeți. Mulțumesc!
se mentine cel mult la nivelul cuantumului acordat pentru luna decembrie 2023, in masura in care personalul ocupa aceeasi functie si isi desfasoara activitatea in aceleasi conditii.