Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Taxe chirii Spania
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Taxe chirii Spania

buna ziua. Cetatean roman cu domiciuliu fiscal in Romania detine o locuinta in Spania pe care o inchiriaza. Poate propietarul locuintei din Spania sa cedeze dreptul de inchiriere catre o societate din Romania si astfel societatea din Romania sa administreze inchirierea?
george-neagu, moderator
Cel mai indicat întrebați un avocat din Spania.