Forum Discuţii juridice Executare silită calcul dobanda buna ziua am castigat contestatie ...
Discuție deschisă în Executare silită

calcul dobanda buna ziua am castigat contestatie executare silita,am ...

calcul dobanda
buna ziua
am castigat contestatie executare silita,am schitat cerere intoarcere executare silita si as dori sa solicit pe langa suma de restitui si dobanzi
Cine calculeaza aceste dobanzi? executorul,instanta sau trebuie sa le calculez eu?
cum formulez aceasta cerere instantei,privind dobanzile?
beneficiati de dobanda legala daca cereti, executorul calculeaza.