Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sotul meu a decedat la varsta de 65 ani avand ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sotul meu a decedat la varsta de 65 ani avand calitatea de pensionar, ...

Sotul meu a decedat la varsta de 65 ani avand calitatea de pensionar, am dreotul la pensie de urmas,, si eu sunt pensionara
Da , daca aveti implinita varsta standard de pensionare . Veti avea de optat intre pensia dvs. si pensia calculata la jumatate din punctajul de pensie al decedatului .