Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Voucherele de vacanta intra in plafonul de 33% din ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Voucherele de vacanta intra in plafonul de 33% din salariul brut ...

Voucherele de vacanta intra in plafonul de 33% din salariul brut de incadrare? Ca facilitate fiscala acestea au deductibilitate 100% si se plateste doar sanatate si impozit? Fara a se aplica si cam nu?
Voucherele de vacanță sunt excluse din plafonul de 33% pentru beneficii extrasalariale .