Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... În cazul unei succesiunii urma decesului bunicului ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

În cazul unei succesiunii urma decesului bunicului meu,mama ...

În cazul unei succesiunii urma decesului bunicului meu,mama mea dacă are un testament făcut de bunicu,poate veni la succesiune pt.restul de masa succesorala rămasă în afara bunurilor testate.
Poate veni, da. În concurs cu cine mai vine?