Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. In conditiile in care aproape toti ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. In conditiile in care aproape toti prestatorii de ...

Buna ziua. In conditiile in care aproape toti prestatorii de servicii majoreaza contractele cu indicele de inflatie, majoritatea cu 13,8 care de fapt este pe anul 2022, care este indicele de inflatie pe 2023. Multumesc.
Rata anuală a inflaţiei în decembrie 2023 a fost de 6,6%.