Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Vreau sa vad bilanturile unei societati comerciale
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Vreau sa vad bilanturile unei societati comerciale

Vreau sa vad bilanturile unei societati comerciale, ma duc pe site la Ministerul finantelor, introduc numele, gaseste firma respectiva si aceea nu are nici un bilant in ultimii 6 ani. La fel cu multe alte firme. Cum pot vedea bilanturile unei societati? Vad ca la MF nu se poate, in trecut vedeam foarte simplu. Acum ori e site-ul lor defect ori au facut ceva ca sa nu mai vedem bilanturile.
george-neagu, moderator
Daca nu le-a depus, nu aveti cum sa le vizionati.
Bilanturi nedepuse din 2015? Societatea nu s-ar fi inchis? Nu e asta. Ia mergeti si vedeti cred ca e un bug la site. Sunt prea multe firme cu asa situatie.

Cornel Vasile a scris:

Daca nu le-a depus, nu aveti cum sa le vizionati.

@Sever Simion
Poate nu ati selectat corect anul, cand cautati apare implicit anul 2018.
Nu apare nimic din care as putea selecta. La unele apare, la altele nu. Mersi

elenazan a scris:

@Sever Simion
Poate nu ati selectat corect anul, cand cautati apare implicit anul 2018.