avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 376 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Vreau sa vad bilanturile unei societati comerciale
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Vreau sa vad bilanturile unei societati comerciale

Vreau sa vad bilanturile unei societati comerciale, ma duc pe site la Ministerul finantelor, introduc numele, gaseste firma respectiva si aceea nu are nici un bilant in ultimii 6 ani. La fel cu multe alte firme. Cum pot vedea bilanturile unei societati? Vad ca la MF nu se poate, in trecut vedeam foarte simplu. Acum ori e site-ul lor defect ori au facut ceva ca sa nu mai vedem bilanturile.
Ultima modificare: Miercuri, 20 Martie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Sever Simion , Consultant resurse umane 11:47, 23 Martie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Daca nu le-a depus, nu aveti cum sa le vizionati.
Bilanturi nedepuse din 2015? Societatea nu s-ar fi inchis? Nu e asta. Ia mergeti si vedeti cred ca e un bug la site. Sunt prea multe firme cu asa situatie.

Cornel Vasile a scris:

Daca nu le-a depus, nu aveti cum sa le vizionati.

1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
@Sever Simion
Poate nu ati selectat corect anul, cand cautati apare implicit anul 2018.
Nu apare nimic din care as putea selecta. La unele apare, la altele nu. Mersi

elenazan a scris:

@Sever Simion
Poate nu ati selectat corect anul, cand cautati apare implicit anul 2018.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lichidare sc vidiva vidiva buna ziua, o sc a functionat din 1995 pana in 2004 . din 2004 nu s-a mai depus nici-o declaratie si nici bilant . in 2004 nu avea datorii la stat(am verificat ... (vezi toată discuția)
Situatii financiare nedepuse. B.c.I. B.c.I. Buna ziua, am primit astazi in posta o scrisoare din partea ANAF care ma instiinteaza ca am obligatia de a depune situatiile financiare anuale valide pe anul ... (vezi toată discuția)
Srl fara activitate - se mai depun declaratii.. etc? ovidiu.r ovidiu.r pt un SRL fara activitate, se mai depun declaratiile trimestriale si bilanturile? ce pot face ca sa fiu scutit de acestea pana la reluarea activitatii? ... (vezi toată discuția)