Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună ziua. Atunci când schimb cartea de identitate ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună ziua. Atunci când schimb cartea de identitate este necesar ...

Bună ziua. Atunci când schimb cartea de identitate este necesar să duc copii la casa de pensii și dagsp? Mulțumesc
Nu este obligatoriu sa duceti copii, xerox, dar e bine sa duceti pentru linistea dumneavoadtra, ca sa nu va treziti cu surprize, cum ar fi suspendarea platii drepturilor.
Dapix, utilizator