avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 468 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună ziua. Atunci când schimb cartea de identitate ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună ziua. Atunci când schimb cartea de identitate este necesar ...

Bună ziua. Atunci când schimb cartea de identitate este necesar să duc copii la casa de pensii și dagsp? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 19:18, 25 Martie 2024
Nu este obligatoriu sa duceti copii, xerox, dar e bine sa duceti pentru linistea dumneavoadtra, ca sa nu va treziti cu surprize, cum ar fi suspendarea platii drepturilor.
Ultima modificare: Luni, 25 Martie 2024
Dapix, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Voi avea probleme cu pensia? ContSters114404 ContSters114404 Va rog sa-mi spuneti daca voi avea probleme cand voi iesi la pensie daca am acum urmatoarea situatie legata de starea civila si identitatea mea: lucrez de ... (vezi toată discuția)
Poprire ilegala smeagull smeagull Buna ziua, Am primit o \"chestie\" ciudata pentru un salariat de-al nostru: O adresa de la casa de pensii, cu (atentie, atentie) ... [b]\"rugamintea sa ii ... (vezi toată discuția)
Acte "pierdute" Instantlife Instantlife Spun "pierdute" deoarece arareori se pierde un portofel intr-o multime... Asadar lipsesc toate celea: permis de conducere, certificatul de inmatriculale al ... (vezi toată discuția)