Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Apartament închiriat în regim hotelier, dar care ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Apartament închiriat în regim hotelier, dar care practic este ...

Apartament închiriat în regim hotelier, dar care practic este bordel sau discoteca. Am semnat pentru acordul ca vecinul sa obtina certificatul pentru inchirierea locuintelor. Insa ceea ce permite aici este peste limita. Scandaluri dupa ora 4 si muzica.

Cum pot retrage acordul ? Mai pot face ceva ?
utilizator_2024, utilizator
Sesizati oficial politia responsabila teritorial
Am sesizat, se repeta situatia
utilizator_2024, utilizator