Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, Am o intrebare daca unul dintre soti vrea ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, Am o intrebare daca unul dintre soti vrea partea lui ...

Buna ziua,
Am o intrebare daca unul dintre soti vrea partea lui din casa fara sa fie divortati, legal se poate?
Multumesc.
se poate face partaj si in timpul casatoriei. Amiabil sau in instanta