Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Are voie sa incheie testament cineva care are ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Are voie sa incheie testament cineva care are Alhzeimer ,Parkinson ...

Are voie sa incheie testament cineva care are Alhzeimer ,Parkinson ?
Daca are discernamantul pastrat/neafectat, poate sa semneze orice act sau contract notarial.