Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Este comunicarea unei hotarari definitive catre ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Este comunicarea unei hotarari definitive catre partile din proces ...

Este comunicarea unei hotarari definitive catre partile din proces un act de procedura?
Da