Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit

in urma cu 10 ani am cumparat produse de la un magazin care lucra cu banca BCR, am luat produsele, am platit prima rata si tot in acea luna am achitat tot creditul fara sa mai semnam nici un contract. casiera unde am platit nu ne_a comunicat ca trebuie sa facem o cerere pentru a ni se inchide contul. banii au fost varsati intr_un cont curent de unde se tragea rata lunara, dar s_a deschis un alt cont unde se aduna dobinda. in 2006 am vrut sa contractam un credit la banca BCR si am descoperit ca avem bani in cont dar si dobinda de datorat dupa 7 ani. bine inteles ca am facut scandal dar nu am rezolvat nimica am platit si datoria.
Buna ziua user rugina,

interventie moderator

Stergeti va rog din mesajul dvs. denumirea societatii bancare implicate, deoarece ati incalcat Regulamentul de postare.
Multumesc pentru intelegere.
Salut ,

Plangere scrisa datata si semanta catre ANPC , detaliati cat mai mult situatia anexati cat mai multe acte.

Cu stima
ContSters127212, utilizator