Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general restituiri de sume pentru concedii medicale
Discuție deschisă în Contabilitate în general

restituiri de sume pentru concedii medicale

In cat timp primeste firma ,banii de pe concediile medicale ?
~ Conținut șters la cerere ~
eu am depus 2 cereri in lana noiembrie 2009 si 2 in decembrie pentru concediu maternitate avem de recuperat 7.500 ron si nu am primit nimic.Am facut sesizare scrisa si astept raspuns.
am depus cererea pe 25 ian pentru decembrie, iar banii au fost in cont in jurul datei de 20 februarie