Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN

O societatea cu codul CAEN 749 (alte activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice n.c.a) şi obiect principal de activitate: alte activităţi . - cod CAEN 7490 isi pastreaza codul pentru 2010 sau se va schimba?
Multumesc
Este grupa CAEN 749 si cod CAEN 7490, care este cf. Cod CAEN revizuit 2 intrat in vigoare la 01.01.2008 si inca in vigoare