Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu de crestere al copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu de crestere al copilului

Buna ziua.
Concediul de crestere al copilului se termina pe 10 aprilie cand implineste fetita mea 2 ani. As dori sa stiu daca in luna aprilie mai primesc bani de la stat pentru cresterea copilului.
Da doar pentru 10 zile!