avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 184 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu de crestere al copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu de crestere al copilului

Buna ziua.
Concediul de crestere al copilului se termina pe 10 aprilie cand implineste fetita mea 2 ani. As dori sa stiu daca in luna aprilie mai primesc bani de la stat pentru cresterea copilului.
Cel mai recent răspuns: Serban Tanase , Consultant asigurari 11:02, 27 Martie 2010
Da doar pentru 10 zile!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatie crestere copil bascu bascu Buna ziua. Sunt in concediu pentru crestere copil(2ani). Fetita implineste 2 ani in 10 aprilie 2018. Sotia este din nou insarcinata urmand sa nasca pe la ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie de la doi la trei ani rina68 rina68 buna ziua, am o fetita cu probleme usoare de motricitate, si am inceput sa -i fac dosar de prelungire concediu de crestere de la doi la trei ani as vrea sa ... (vezi toată discuția)
Somaj, concediu crestere copil bobu_elena bobu_elena Buna ziua.Ma aflu in momentul de fata in concediu de crestere copil de 2 ani.In acelasi timp sunt si insarcinata in luna a 3-a cu al doilea copil. Mentionez ca ... (vezi toată discuția)