avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Activitate magureanu_laurentiu

Activitate magureanu_laurentiu

Buna ziua,
aceeasi problema o avem si noi, dar doar cu punctul ,,e'' cel legat de mentiuni referitoare la esalonarile la plata acordate.
Daca doriti, ca trimit pe e-mail cererea pe care am gandit-o noi la firma, mai putin fara acest punct, la care nu reusim sa ne dam seama ce vor sa fie trecut.
Buna ziua,
in ordonanta la art. 3-Cererea de acordarea a esalonarii, apare un punct e)mentiuni referitoare la esalonarile de plata acordate in temeiul ordonantei. Care sunt aceste mentiuni, ca am citit ordonanata de cateva ori de o stiu pe derost sii nu am inteles ce trebuie sa trec in cerere pana la urma.
Va multumesc.
Buna ziua, ma poate informa si pe mine cineva care sunt mentiunile referitoare la esalonarile de plata?
Am citit ordonanta si nu le gasesc nicaieri trecute.
Va multumesc.
Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu modelul cererii de esalonare la plata, pt. ca la unitatea fiscala de care apartinem suntem singurii care dorim asa ceva si sa- spuneti ce inseamna ,,mentiuni referitoare la esalonarile de plata".
Va multumesc.
Discuție munca la negru
cat este amenda pt. fiecare persoana gasita?
Cat este amenda pt. neinregistrarea contractului de munca inainte de inceperea activitatii salariatului?
sunt interesat sa aflu daca intreprinderea individuala este asimilata platitorilor de contributii aferente veniturilor salariale.
Discuție ORDONANTA 28
Mai sunt valabile prevederile ordonantei 28 si in anul 2010?
SRL poate plati cu foaie de varsamant direct in contul furnizorului contravaloarea unei facturi? Cat este suma ce se poate plati in acest mod?
Discuție suspendare srl
ce presupune suspendarea unui srl din pct. de vedere fiscal, contabil si juridic?