avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 432 soluții astăzi
Forum Activitate diana_79

Activitate diana_79

Buna seara, ati facut cererea? Daca inca mai aveti nevoie, va pot ajuta s-o formulati, macar in linii mari. Lasati o adresa de e-mail si incerc sa va trimit cit de curind.
Buna.As avea o problema la care sper sa-mi oferiti niste opinii juridice.Pe terenul meu sint citiva stilip de distibuire e energiei electrice care apartin e-on.Ce fel de contrcat as putea inchieia cu e-on avind in vedere ca imi foloseste terenul?
Multumesc.
Buna.
Trebuie sa scriu un referat cu tema "infractiuni in legea insolventei" si as avea nevoie de surse cit mai variate de documentare.ma puteti sfatui cu privire la articole de pe net, carti, monografii despre acest subiect?va multumesc anticipat.
Buna.
Trebuie sa scriu un referat cu tema "infractiuni in legea insolventei" si as avea nevoie de surse cit mai variate de documentare.ma puteti sfatui cu privire la articole de pe net, carti, monografii despre acest subiect?va multumesc anticipat.
Buna.
Trebuie sa scriu un referat cu tema "infractiuni in legea insolventei" si as avea nevoie de surse cit mai variate de documentare.ma puteti sfatui cu privire la articole de pe net, carti, monografii despre acest subiect?va multumesc anticipat.
Buna.stiti cumva unde se organizeaza cursuri de mediere sau cum se poate obtine diploma de mediator?
Răspuns la discuția institutul de avocatura bucuresti
da, stiu acele informatii .vreau niste opinii ale unor stagiari care s-au inscris la acest institut.
buna.ce stiti de acest institut?pentru cei din provincie pare nemaipomenit desi am auzit ca nu-i cine stie ce.in afara de posibiliatea de a da definitivatul in baroul bucuresti, ce mai ofera?cursurile cum sint?
Buna ziua stimati forumisti.V-as ruga sa ma ajutati cu o sugestie la urmatoarea probleme.Scrisoarea de garantie dee buna executie este titlu executor?In cazul unui litigiu de 2 miliarde a cui este competenta materiala?va multumesc anticipat