avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 225 soluții astăzi
Forum Activitate salcianuadriana

Activitate salcianuadriana

codul civil, penal, cod procedura penala, cod procedura civila, cod civil...cele aplicabile...unde le pot gasi...
nu e discriminare din momnt ce fura identitatea si se foloseste
nu ma pot adresa instantei tribuna, pentru drepturile mele? CONSITUTTIA, prevede drepturile si liberattle fundamentale ale omului. Lg 677/2001 pemtru prelucrarea datelor si informatiilor cu caracter personal. Putand solcita stoparea prelucrarii, datorate ncallcarii legii
la ce instanta ma pot adresa impotriva unei institutii, acestia prelucrand mi-au furat informatiile specfic identitatii mele psihice, culturale, prelucrand simturi, si folosind mijloace de spalare a creierului meufacandu-ma sa uit, interzicandu-mi, in acelasi timp si drepturile (cultura, dreptul de a mai continua studiile,munca). e foarte greu, acestia influenteaza diferite persoane juridice pentru a nu-mi da drepturile mele fundamentale
probele au fost....dar nu s-a gasit cadavrul...
Răspuns la discuția hartuire
e foarte bine ca s-a linitstit, dar nu adresati prea multe amenintari, lasati usor sa treaca..sa nu va treziti cu asa zisele poze publicate
Răspuns la discuția furt bijuterii
nu puteti dovedi ca l-ati semnat sub amenintare...dar puteti sa va intelegeti pentru a plati esalonat suma pretinsa
Răspuns la discuția hartuire
ati putea sa va intalniti pentru a va intelege, dandu-va intalniri cu el, si usor..usor sa le rariti..si poate o sa inceteze
o sa-i dea mai mult..plus pedeapsa pentru conducerea masinii cu numere false
Răspuns la discuția INSTIGARE LA VIOLENTA SAU NU??
va puteti adresa organului de politie cu o sesizare prin care acuzati vecinul de incalcarea Lg 61/1991, art.3 pct.1