avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 648 soluții astăzi
Forum Activitate AduTsuuu

Activitate AduTsuuu

Discuție Extradare
Va rog din suflet ... O singură întrebare daca am 2 dosare și în fine primesc executare..daca plec în Elveția ma extrădează ?
Buna ziua , am nevoie de un sfat de la voi care sunteti in pas cu legea, va rog sa imi spune-ti unde mai exact ma duc sa fac plangere? Am fost incatusat din parerea ca sunt cel mai mare infractor dar am 70 de kile fleasca si cu televizor ,se trimite 6 politisti la gazda unde stau, bun eu fiind foarte beat ..mam zbatut...vu toate ca au apucat sa imi puna catusile am lovit cu politai din greseala si cu toate astea au inceput sa ma bruscheze..am numai semne pe fata si piept ..am fost tinut cu piciorul pe cap pe asfalt a vazut tot blocul si tot cartierul ....in loc dupa ce mau luat cu catusile sa ma duca la sectie ..ei sau mai si distrat pe seama mea...va rog dati mi un sfat chiar daca nu prea merit...in fine si incostien vreau sa spun si ce mia zis si vecinii sau comportat ca cel mai mare infractor ba chiar am dureri mari de splina si imi amorteste mana stanga si degetul de la mana clar sa mai zis ca la cat am dat la rate ca mai nou ma tinut si la cusca si legat toata ziua.