Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Extradare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Extradare

Va rog din suflet ... O singură întrebare daca am 2 dosare și în fine primesc executare..daca plec în Elveția ma extrădează ?
Poate ca da, poate ca nu, depinde. In locul dvs. as consulta mai multi avocati elvetieni, deoarece doar unul ar putea sa se insele si nu pe el pica magareata.
tgeorgescu, utilizator