Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori certificat de proprietate
Discuție deschisă în Bursa de valori

certificat de proprietate

Sunt detinatoarea unui cupon nominativ de privatizare cu valoare nominala de ... lei si a 5 certificate de proprietate. Cum as putea sa stiu daca au vreo valoare, daca sunt "actionar" la vreo societate, etc.... Sincer, nu imi amintesc daca le-am depus, dar cautand ceva printre acte, am dat peste ele...dupa atata timp si nu stiu unde m-as putea interesa de ele.
Buna ziua ! Interesati-va la o societate de brokeraj care se ocupa cu asa ceva , sunt cei mai in masura sa va consilieze .
Multumesc!