Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Datorie societate telefonie mobila
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Datorie societate telefonie mobila

Sotul meu a decedat in 19.12.2009,se pare ca ar fi avut o datorie la o societate de telefonie mobila,eu sunt sunata de aceasta societate pt recuperarea sumei,cum sa procedez? Mentionez ca am ramas cu un copil minor in intretinere si nu am posibilitatea achitarii ipoteticei datorii ! Multumesc pentru sfaturi!
elyt2004, utilizator
in primul rand, luna 12 a anului 2010 inca nu a trecut.. mai sunt inca 8 luni pana atunci.. sa inteleg ca e vbd e luna 12 a anului 2009? eu zic, sa faceti un efort si sa achitati datoria sotului mai ales daca aveti bunuri comune.. cat poate sa fie? nu cred ca e asa mare
va trebui platita aceasta datorie, daca au ramas si ceva bunuri de pe urma dansului.
cu cat platiti mai repede cu atat mai bine, pt ca datoria se mareste considerabil in timp
Buna ziua user elyt2004,

interventie moderator

Va rog sa va editati mesajul, in sensul stergerii denumirii sociatatii implicate in discutie.In Forum se discuta ideea si nu persoana fizica/juridica.

O zi buna.