Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit declar in 101 pierderea de pe timpul cand fira era ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

declar in 101 pierderea de pe timpul cand fira era micro, sau nu?

declar in 101 pierderea de pe timpul cand fira era micro, sau nu?.

din 2009 firma est platitoare de impozit pe profit..
se trec in declaratia 101 pierderile de cand era micro,sau nu???

Nu.
Societatea platitoare de impozit pe venit a inregistrat pierdere contabila (nu fiscala)