avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 443 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Licenta
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Licenta

Cat costa o licenta de Windows?
Cel mai recent răspuns: ContSters41046 , utilizator 02:08, 13 Mai 2007
100 euroi maxim.....monopost,.....gugaluieste si vei afla, vb .....poetului:D
depinde pentru care versiune optezi Xp , Xp sp2, Vista cu versiunile sale.etc.
Asa cum a zis si doar_lara cauta si pe google ...ca acolo gasesti si preturile sau pe microsoft.ro.
Cand am pus intrebarea am stiut ca ma veti intreba pentru ce versiune de windows as vrea sa optez, dar m-am gandit ca daca pun o intrebare generala voi obtine o gama mai larga de raspunsuri. Se pare ca daca intrebarea e prea generala nu primesti deloc raspunsuri :). Optez pentru Windows XP pentru ca mi se pare o versiune stabila si presupun ca e accesibila din punct de vedere al pretului.
Microsoft Windows XP Professional de la 463 la 535 Ron.
Microsoft Windows XP Professional English de la 481 la 500 Ron.
Microsoft Windows XP Professional SP2 -1 user ENG E85-04741 486 Ron.
Microsoft Windows XP Professional X64 de la 437.57 RON in sus.
Multumesc. Un raspuns intr-adevar complet.=D>

Alte discuții în legătură

Teste revisal 5 leuca_luminita leuca_luminita Buna ziua tuturor! eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am ... (vezi toată discuția)
Licente software michelangelo michelangelo compania in care lucrez este o mica companie care apartine unei companii bulgaresti iar azi au venit cei de la politia economica sa verifice niste acte printre ... (vezi toată discuția)
Recuperare bani pe licenta software nedorita cipyk cipyk Am citit o stire in care un domn din Franta, care a achizitionat un laptop Asus cu sistem de operare Windows XP preinstalat, a solicitat returnarea banilor pe ... (vezi toată discuția)