Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ce amenzi risca o firma care vinde la negru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

ce amenzi risca o firma care vinde la negru

Buna !Am lucrat la o firma de calculatoare unde am observat ca se vand piese la negru,fara garantie chiar in magazin.Mai mult se cumparau laptopuri de la persoane fizice si revindeau ca piese la pret triplu.Unde pot sesiza frauda,fara sa -mi risc propria piele?
:sorry:
la garda financiara
dar cum dovedesti?