Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general COD COR
Discuție deschisă în Contabilitate în general

COD COR

Daca nu am incheiata fisa postului am inteles ca atributiile pe care le am se regasec in codul cor - economist I. Stie cineva unde pot gasi aceste atributii. Va multumesc.
incercati sa studiati acest link;
[ link extern ]
cautati in Cor

Grupa de baza 2441 - Economisti (exclusiv specialisti statisticieni si cei din sistemul financiar-bancar)