Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare anticipata

Am56ani si6luni o vechime in munca 32ani as fii oare mai avantajata in acest moment sa ma pensionez anticipat?Sau noua lege e mai avantajoasa pt mine?Se mai primesc oare cereri?
Va rugam sa ne comunicati data nasterii.
Din cele postate de dumneavoastra, la o prima privire rezulta ca indepliniti deja conditiile pentru a beneficia de pensie pentru limita de varsta.

Nu vreau sa ma pronunt fara date certe.
Nascuta01februarie1954.