Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii revenire din CCC
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

revenire din CCC

Buna ziua, incepand cu data de 18.07.2010, copilul face 2 ani , iar sal revine la serviciu.Am intocmit decizia de revenire , pe baza cererii sal , ce documente mai trebuie sa depun la ITM sau administratie ? multumesc
Buna ziua !
Pt emiterea deciziei de reluare a activitatii nu trebuie niciun document , nici macar cerere a salariatului respectiv , in perioada de CCC CIM fiind suspendat .
Buna ziua,
La ITM depuneti decizia de incetare a suspendarii cim impreuna cu copia dupa cererea salariatei de revenire la servici.