Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... declaratii
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

declaratii

daca am deschis procedura de insolventa mai trebuie depuse declaratii la fisc, cele pentru impozitul forfetar
Numai in momentul in care societatea este radiata nu se mai depun declaratii.
declaratiii se depun pana la radierea soc
impozitul minim ( forfetar cum ii spuneti dvs ) este datorat pana la dizolvarea soc
multumesc